Televes DAT HD 1495

Ефірна ТВ-антена Televes DAT HD 1495

Оцінка покупціву:

0/5
  • Огляд
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Доставка

Огляд

Televes DAT HD 1495 - ефірна антена, спеціально розроблена для прийому цифрових ефірних сигналів, краще рішення для прийому ефірного цифрового телебачення у форматі DVB-T2. Антена DAT HD Televes 1495 забезпечуює відмінні технічні характеристики, як для прийому цифрових, так і аналогових ефірних сигналів.

Антена DAT HD 1495 виконана з високоякісних комплектуючих, обладнана підсилювачем з автоматичною вибіркової регулюванням посилення. Цей пристрій дозволяє послаблювати сильний сигнал (при невеликій відстані від передавача) і посилювати слабкий сигнал від передавача (коли передавач знаходиться на відстані декілька десятків кілометрів). Для роботи підсилювача необхiдна напруга 12-24В, без подачі напруги він працює, як симметрізатор.

Характеристики

Загальні характеристики

Тип антени:
Зовнішня (вулична)
Полоса частот:
ДМВ
Посилення МВ / ДМВ, дБ (без підсилювача):
0 / 12
Посилення МВ / ДМВ, дБ (з підсилювачем):
0 / 29

Живлення

Вхідна напруга:
12-24 В, 40 мА (max)

Зовнішній вигляд, комплектація і характеристики товарів, розміщених на цьому сайті, носять виключно інформаційний характер і можуть відрізнятися від реального зовнішнього вигляду, а також змінюватись виробниками цих товарів без попередніх повідомлень.

Відгуки

Напишіть свій відгук про товар Televes DAT HD 1495.
Ваш відгук допоможе розвитку нашого клієнтського сервісу і дозволить іншим відвідувачам нашого інтернет-магазину зробити правильний вибір. Свій відгук про продукт може залишити кожен охочий, незалежно від того, придбав він його онлaйн на нашому сайті або в іншому місці. Перед публікацією всі відгуки перевіряються адміністратором. Щоб ваш відгук був опублікований - заповніть його відповідно з нашими Правилами публікації відгуків про товар.

Написати відгук

Залишити відгук про товар

Оцініть товар

Доставка

Хочете купити Ефірна ТВ-антена Televes DAT HD 1495?
Пропонуємо Вам купити цей товар саме в нашому інтернет-магазині. Це дуже просто і зручно. Просто оформіть замовлення онлайн, а також виберіть найбільш зручний для вас спосіб оплати і доставки.
Придбаний товар можна отримати на всій терріторії України, працює доставка в міста Київ, Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв , Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, а також Кривий Ріг, Маріуполь, Дніпродзержинськ, Кременчук, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Павлоград, Кам'янець-Подільський та в інші міста, де є представництва транспортних компаній-перевізників.