Televes DAT HD BOSS MIX 1496

Ефірна ТВ-антена Televes DAT HD BOSS MIX 1496

Оцінка покупціву:

0/5
  • Огляд
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Доставка

Огляд

Televes DAT HD MIX BOSS 1496 - ефірна телевізійна антена з вбудованим підсилювачем для прийому тв сигналів ДМВ і МВ2 діапазону, є новітньою розробкою Televes в області прийому ТВЧ. На відміну від антени DAT HD 1495 має можливість приймати МВ2-діапазон.

Антена DAT HD MIX BOSS 1496 має вбудований підсилювач з селективним АРП (авто регулювання посилення). Селективне АРП послаблює сильний сигнал (якщо антена розташована дуже близько від передавача) і підсилює слабкий сигнал (якщо антена встановлена далеко від вишки) тим самим забезпечуючи більш лінійний спектр на виходi. Підсилювач живиться від напруги 12-24В, без подачі напруги він працює, як сімметрізатор.

Характеристики

Загальні характеристики

Тип антени:
Зовнішня (вулична)
Полоса частот:
MB, ДМВ
Посилення МВ / ДМВ, дБ (без підсилювача):
8,5 / 16
Посилення МВ / ДМВ, дБ (з підсилювачем):
8,5 / 28

Живлення

Вхідна напруга:
12-24 В, 40 мА (max)

Зовнішній вигляд, комплектація і характеристики товарів, розміщених на цьому сайті, носять виключно інформаційний характер і можуть відрізнятися від реального зовнішнього вигляду, а також змінюватись виробниками цих товарів без попередніх повідомлень.

Відгуки

Напишіть свій відгук про товар Televes DAT HD BOSS MIX 1496.
Ваш відгук допоможе розвитку нашого клієнтського сервісу і дозволить іншим відвідувачам нашого інтернет-магазину зробити правильний вибір. Свій відгук про продукт може залишити кожен охочий, незалежно від того, придбав він його онлaйн на нашому сайті або в іншому місці. Перед публікацією всі відгуки перевіряються адміністратором. Щоб ваш відгук був опублікований - заповніть його відповідно з нашими Правилами публікації відгуків про товар.

Написати відгук

Залишити відгук про товар

Оцініть товар

Доставка

Хочете купити Ефірна ТВ-антена Televes DAT HD BOSS MIX 1496?
Пропонуємо Вам купити цей товар саме в нашому інтернет-магазині. Це дуже просто і зручно. Просто оформіть замовлення онлайн, а також виберіть найбільш зручний для вас спосіб оплати і доставки.
Придбаний товар можна отримати на всій терріторії України, працює доставка в міста Київ, Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв , Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, а також Кривий Ріг, Маріуполь, Дніпродзержинськ, Кременчук, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Павлоград, Кам'янець-Подільський та в інші міста, де є представництва транспортних компаній-перевізників.