Inverto Black Ultra Single IDLB-SINL40-ULTRA-OPP

Супутниковий конвертор Inverto Black Ultra Single IDLB-SINL40-ULTRA-OPP

Оцінка покупціву:

0/5
  • Огляд
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Доставка

Огляд

Inverto BLACK Ultra Single IDLB-SINL40-ULTRA-OPP - високопродуктивний продукт, представник топової лінійки конверторів Inverto, що володіє найнижчим рівнем шуму. Конвертор IDLB-SINL40-ULTRA-OPP дозволяє отримати досить впевнений сигнал із супутників зі слабким сигналом на краях зони покриття. Завдяки його новій архітектурі і якісним компонентам, LNB Inverto Single LNB BLACK Ultra поєднує високе посилення сигналу при конверсії і кращі показники шумів і спотворення фази. Комбінація високоякісних матеріалів, чудова ізоляція між поляризациями та поліпшений дизайну фільтра дозволяє поліпшити прийом і забезпечує загальний відрив в якості прийому сигналу в порівнянні зі стандартними конверторами. Має один вихід для підключення супутникового ресівера і без проблем справляється з прийомом HD-сигналу. Конвертор проведений за найвищими стандартами якості промисловості і спроектований згідно найсуворіших специфікацій і вимог. Конвертор Inverto IDLB-SINL40-ULTRA-OPP це ідеальне рішення для супутникового прийому мовлення по всій Європі, що дозволяє "вичавити максимум" з Вашої супутникової антени.

Характеристики

Загальні характеристики

Поляризація:
Лінійна
Тип конвертора:
Single (1 вихід)
Тип опромінювача:
Інтегрований
Частотний діапазон, GHz:
10.7-11.70 / 11.7-12.75
Частота гетеродина, GHz:
9.75/10.60
Рівень шуму, дБ:
0.2
Діаметр шийки, мм:
40
Довжина шийки кріплення:
68.5
Робоча температура, град:
-30 … +60

Габарити

Висота:
73.75 mm
Ширина:
126 mm

Зовнішній вигляд, комплектація і характеристики товарів, розміщених на цьому сайті, носять виключно інформаційний характер і можуть відрізнятися від реального зовнішнього вигляду, а також змінюватись виробниками цих товарів без попередніх повідомлень.

Відгуки

Напишіть свій відгук про товар Inverto Black Ultra Single IDLB-SINL40-ULTRA-OPP.
Ваш відгук допоможе розвитку нашого клієнтського сервісу і дозволить іншим відвідувачам нашого інтернет-магазину зробити правильний вибір. Свій відгук про продукт може залишити кожен охочий, незалежно від того, придбав він його онлaйн на нашому сайті або в іншому місці. Перед публікацією всі відгуки перевіряються адміністратором. Щоб ваш відгук був опублікований - заповніть його відповідно з нашими Правилами публікації відгуків про товар.

Написати відгук

Залишити відгук про товар

Оцініть товар

Доставка

Хочете купити Супутниковий конвертор Inverto Black Ultra Single IDLB-SINL40-ULTRA-OPP?
Пропонуємо Вам купити цей товар саме в нашому інтернет-магазині. Це дуже просто і зручно. Просто оформіть замовлення онлайн, а також виберіть найбільш зручний для вас спосіб оплати і доставки.
Придбаний товар можна отримати на всій терріторії України, працює доставка в міста Київ, Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв , Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, а також Кривий Ріг, Маріуполь, Дніпродзержинськ, Кременчук, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Павлоград, Кам'янець-Подільський та в інші міста, де є представництва транспортних компаній-перевізників.