Inverto Multi Dielectric Single 23mm LNB

Супутниковий конвертор Inverto Multi Dielectric Single 23mm LNB

Код: 413843

Оцінка покупціву:

0/5
  • Огляд
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Доставка

Огляд

Супутниковий ковертор (головка) Inverto Multi Dielectric Single 23mm LNB (IDLB-SINL23-MULTI-0PP) був спеціально розроблений для установок, які використовують кілька конверторів на одній супутниковій тарілці і призначений для підключення одного супутникового ресивера (приймача).

Супутникова головка з одним виходом виконана з передових діелектричних матеріалів і має сучасний дизайн. Довга шийка дозволяє розмістити конвертери близько поруч один з одним - щоб отримати доступ до супутників, які занадто близько розташовані один до одного в орбітальній позиції.

Конвертор Inverto Multi Dielectric Single 23mm LNB повністю підтримує прийом сигналу телебачення високої чіткості (HDTV) і передачу його на супутниковий ресивер з найменшим рівнем шуму (0.2дБ) і високим посиленням сигналу (60 дБ).

Характеристики

Загальні характеристики

Поляризація:
Лінійна
Тип конвертора:
Single (1 вихід)
Тип опромінювача:
Інтегрований
Частотний діапазон, GHz:
10.7-11.70 / 11.7-12.75
Частота гетеродина, GHz:
9.75/10.60
Рівень шуму, дБ:
0.2
Діаметр шийки, мм:
23
Довжина шийки кріплення:
40
Робоча температура, град:
-30 … +50

Габарити

Висота:
112.5 mm
Ширина:
136 mm

Зовнішній вигляд, комплектація і характеристики товарів, розміщених на цьому сайті, носять виключно інформаційний характер і можуть відрізнятися від реального зовнішнього вигляду, а також змінюватись виробниками цих товарів без попередніх повідомлень.

Відгуки

Напишіть свій відгук про товар Inverto Multi Dielectric Single 23mm LNB.
Ваш відгук допоможе розвитку нашого клієнтського сервісу і дозволить іншим відвідувачам нашого інтернет-магазину зробити правильний вибір. Свій відгук про продукт може залишити кожен охочий, незалежно від того, придбав він його онлaйн на нашому сайті або в іншому місці. Перед публікацією всі відгуки перевіряються адміністратором. Щоб ваш відгук був опублікований - заповніть його відповідно з нашими Правилами публікації відгуків про товар.

Написати відгук

Залишити відгук про товар

Оцініть товар

Доставка

Хочете купити Супутниковий конвертор Inverto Multi Dielectric Single 23mm LNB?
Пропонуємо Вам купити цей товар саме в нашому інтернет-магазині. Це дуже просто і зручно. Просто оформіть замовлення онлайн, а також виберіть найбільш зручний для вас спосіб оплати і доставки.
Придбаний товар можна отримати на всій терріторії України, працює доставка в міста Київ, Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв , Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, а також Кривий Ріг, Маріуполь, Дніпродзержинськ, Кременчук, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Павлоград, Кам'янець-Подільський та в інші міста, де є представництва транспортних компаній-перевізників.